קצת עלינו משרד הפרסום קליק אין

אנו מתמחים בפרסום מיתוג ושיווק עסקים קטנים, בינוניים וגדולים באפיקי רשת שונים, עם למעלה מעשרות לקוחות מרוצים הנתמכים על ידי צוות מוכשר ואווירה אישית. קליק אין 360 תקדם את העסק שלך במסירות ומקצועיות.

 

הייחודיות ו​המומחיות שלנו הם ביחס האישי . אנחנו לוקחים על עצמנו להכיר את העסק שלכם באותה רמה שאתם מכירים אותו. ובכך, להביא כמה שיותר תוצאות ומכירות לעסק שלכם. קליק אין 360, תמיד הייתה ותמיד תהיה–  חברה שמרצה את הלקוחות שלה ברמה הטובה ביותר .

 

בנוסף, אנו מתמחים בבניית אתרי חנויות ובקישורם למערכות הפרסום הרלוונטיות, בהצלחת הקמפיין שלכם. כי הרי אין הרגשה טובה יותר מלקום בבוקר ולגלות 10 מכירות חדשות באתר!  רק ככה אנחנו מתחילים כאן את הבוקר!

יתרונות העבודה מולנו:

טכנולוגיה

לאורך השנים רכשנו מוניטין מוצק, כמקצועני טכנולוגיה בפיתוח ובניית אתרים דינאמיים תדמיתיים ומסחריים, תוך ניצול האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים והידידותיים ביותר, בממשק הניהול וורדפרס, הממשק המתקדם ביותר בעולם עליו נבנו רוב האתרים הכי גדולים, האתר בקוד פתוח כך שאתם רק יכולים לדמיין איך תרצו שיראה האתר שלכם- ואנחנו נבצע!

הכל במקום אחד

אנו מספקים מענה כולל לכל דרישות השיווק הדיגיטאלי ובהן עיצוב גרפי, בניית אתרים, ממשק ניהול תוכן מתקדם וחכם. שירותי אירוח ואחזקת אתרים, רכישה וניהול כתובת הדומיין Dns, קידום אתרים אורגני וממומן במנועי החיפוש, ניהול רשתות חברתיות ועוד. זאת, על ידי סנכרון, בקרה וניהול של מנהל פרויקט, המלווה את התהליך.

תיק עבודות מרשים

אנו גאים בשותפינו העסקיים מהגופים המובילים במשק, ובהם עיריות, מפעלים, עמותות וחברות פרטיות, המעידים על תהליכי עבודה נעימים, מקצועיים ונושאי תוצאות משביעות רצון. הודות לשיתופי פעולה אלו צברנו את הניסיון והמיומנות הדרושה, על מנת להמשיך ולחתור לתוצאות טובות יותר, גבהים טכנולוגיים חדשים ומגמות עתידיות מרתקות.

השותפים שלנו לדרך...

דילוג לתוכן