אופטימיזציה למנועי חיפוש

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא תהליך שכולל חלקי פעולה שמתרכזים בהגברת החשיפה של אתר אינטרנט בתוצאות חיפוש אורגניות מנוע החיפוש Google. SEO מטרתם לתת תנאים מתאימים בעמודים שיחשפו באופן טבעי מתחת למודעות Google Adwords.

האופטימיזציה העיקרית באתר תהיה בצורה של קידום אורגני באמצעות שיפורים טכניים, ייעול התוכן והתאמה לאלגוריתמים של מנות החיפוש. במקביל, בעבודת SEO אנו מתמקדים גם בקידום חיצוני באמצעות בנייה אסטרטגית של קישורים איכותיים באמצעות Guest Posting, ניתוחים חיצוניים, קיזוז קישורים כבדים ומזיקים, וקידום המותג ברשת.

מטרת ה-SEO היא ליצור חווית משתמש משופרת ולהעלות את מספר המבקרים שמגיעים לאתר מתוצאות חיפוש אורגניות. מנגנון האופרציה של מנועי החיפוש מתבצע באמצעות אלגוריתמים מורכבים שהופקים ממספר מדדים ומשתנים.

בסיום התהליך, אנו מקבלים עמודים שמדורגים אמנם לפי תוכנם ואפשרותם לענות על השאלה של מי שחיפש, אך הרגע בו 'החיים מתחילים' הוא רק כאשר האתר מרגיש הפרק האמיתי של הגולשים לאחר שהם מגיעים אליו מהתוצאות האורגניות.

התהליך המלא של אפטימיזציה של SEO יכול לקחת כמה חודשים, אם לא יותר, לביצוע. בשלבים המאוחרים של התהליך, רוב הפעילויות מתמקדות בשיפור מתמשך של מדדי האתר ובאיתור של אתרים נוספים שמפנים לאתר שלך.

מאמרים נוספים בתחום

לפרטים נוספים

בקליק אין אנחנו בונים ומעצבים אתרים בהתאמה אישית

דילוג לתוכן