אלמנטור – 10 סיבות למה כדאי להשתמש

אלמנטור - כל מה שצריך לדעת

אלמנטור | תוכן עניינים

אלמנטור הוא בונה דפים עבור וורדפרס הנהנית מחוויה שטרם נראתה. גם עם גרסת ה – Gutenberg האחרונה, המשולבת בוורדפרס, המאפשרת לכם לבנות את הדפים שלכם בקלות רבה יותר, בוודאי שמתם לב שעדיין לא מדובר בכלי מתקדם במיוחד. פתאום, אם אתם חדשים ב- WordPress, תבינו מהר מאוד שאתם צריכים בונה דפים. כלומר, כלי המאפשר לכם ליצור פריסות כביכול "מורכבות". תוכלו בתהליך בניית האתר שלכם להוסיף לבנים על ידי גרירה ושחרור (Drag & Drop), ללא כל צורך בידיעת קוד !

אם אינכם יודעים עדיין באיזה בונה דפים להשתמש, הנה לכם 10 הסיבות מדוע עליך לבחור באלמנטור:

1 - אלמנטור היא בחינם

זאת בהחלט אחת הסיבות להצלחתה. אלמנטור הוא תוסף freemium. המשמעות היא שאתם יכולים להתקין אותו בחינם באתר הוורדפרס שלכם. שלא כמו דפי בונה אחרים כמו Divi Builder או Visual Composer הזמינים רק בגרסה בתשלום, אלמנטור בולטת בכך שהיא מציעה גרסה חינמית, שכבר מספיקה ליצירת אתרים מעולים.

2 - ממשק הבנייה הצלחה אדירה!

Elementor הושקה בדצמבר 2016. זהו בונה הדפים ה"חדש ביותר " לוורדפרס. בתוך פחות משלוש שנים היא הצליחה לכבוש את משתמשי וורדפרס וכבר יש לה יותר משני מיליון התקנות פעילות!

כדי לתת לכם מושג, ל- Yoast SEO, אחד מתוספי הוורדפרס הנפוצים ביותר בעולם, יש 5 מיליון התקנות פעילות וזה הושק לפני כ -8 שנים.

3 - מאות תוספים להעשרת בונה הדפים

מכיוון שבונה הדפים הזה הוא הצלחה אדירה, מפתחים רבים יצרו תוספים עבור Elementor. תוספים אלה מתווספים לתוסף לאלמנטור. ואכן, לאלמנטור יש מספר לא מבוטל של תוספים שמטרתן להעשיר את הפונקציונליות הקיימת של בונה הדפים. לרוב, לתוספים אלה מוסיפים ווידג'טים חדשים שבהם תוכלו להשתמש כדי לבנות את הפריסות שלך.

4 - תואם לערכות נושא רבות

Elementor תואם כמעט את כל תבניות הנושא של וורדפרס. עם זאת, הוא אכן משתלב יפה בכמה ערכות נושא מומלצות רשמית. תוכלו למצוא את ערכת הנושא שלום, נושא הOcean ​​WP, ערכת הנושא Astra*, ערכת Hestia ועוד רבים אחרים.

5 - ווידג'טים שימושיים מאוד

בגרסתה החינמית, אלמנטור כבר מטמיעה כמה ווידג'טים רלוונטיים ושימושיים מאוד. ווידג'טים הם המודולים הקטנים שאתה מציב בתוך הדף שלך כשאתה בונה אותו. ככל שיש יותר ווידג'טים, כך תמצאו את מה שאתם מחפשים כדי לקבל דף "חם".

6 - התאמות אינסופיות

כשאתם מכניסים יישומון לדף באתר שלכם , תראו שיש גדוד של אפשרויות התאמה אישית. המשמעות היא שתוכלו להגדיר כל מודול / ווידג'ט כרצונכם. וכמובן, ללא כל כישורי קידוד. אתם יכולים לשנות את הגופנים, הצבעים, הגדלים, הנפשות וכו '.

7 - קהילה חסרת תקדים

זה מטורף איך כלי חינמי כזה יכול להסעיר את הקהילה. בקיצור, הרבה אנשים סובבים סביב הרחבת הפרימיום הזאת. ומעל הכל, מכיוון שהוא משומש הרבה, לא תתקשו למצוא עזרה (תמיכה, פורומים, עמיתים וכו ')

8- תכונת בונה ערכות נושא

אלמנטור היא "בונה דפים", אך גרסת המקצוענים של התוסף מציעה תכונה "theme builder". כלומר, עד אז תוכלו לבנות דף רק ברמה אחת של "תוכן". מאז גרסה 2.0 של התוסף, כעת תוכלו גם לבנות את הכותרת העליונה והתחתונה של האתר שלך באמצעות Elementor Pro.

9 - ספריית דגמים

בדומה לפריסות ההורדה בלחיצה אחת, תוכלו גם להשתמש בספריית התבניות לשמירת הדפים, הקטעים או המודולים שלכם לשימוש חוזר מאוחר יותר. כך תחסכו זמן ותשמרו על הרמוניה של עיצוב בתוך כל דפי האתר שלכם.

10 - קל ללמוד

ברור שזה גם מה שתרם להצלחתו של אלמנטור: קלות השימוש בו!

בונה דפים זה הוא אינטואיטיבי וקל לשימוש. ניסיון הבנייה שלו "בזמן אמת" מאפשר לך לראות ישירות את השינויים שאתה מבצע.

היכולת "לגרור ולשחרר" מודולים ולהגדיר אותם במהירות היא קלה להבנה כבר מהשימוש הראשון. אפילו למתחילים.

מאמרים נוספים בתחום

לפרטים נוספים

בקליק אין אנחנו בונים ומעצבים אתרים בהתאמה אישית

דילוג לתוכן