בניית אתר לעסק – איך עושים ?

בניית אתר - איך עושים

כיום יש מספר דרכים יצירתיות לבניית אתר לעסק. רובן, תלויות לא מעט בידע טכני והבנת מערכות יחסית מסובכות. לכן, רוב העסקים משלמים על בניית אתר אצל חברה מקצועית. במאמר זה, נציין ונפרט מספר דרכים בהן בעל עסק יכול לבנות לעצמו אתר בתוך מספר שעות בלבד. זאת, על ידי הכרות עם המערכות הקיימות לבניית אתר לעסק .

בניית אתר לעסק ב - WIX

הדרך הראשונה שממומלצת מאוד עבור אלה שלא מגיעים עם יותר מדיי ידע או ניסיון בבניית אתרים  הוא אתר WIX. 

וויקס מאפשרת לכם לבנות אתרים בשיטת עשה זאת בעצמך. הרעיון מאחורי אתר זה, הוא שהם הכינו עבורכם את הכול, וכל מה שנותר לכם לעשות הוא לבחור תבנית נחמדה שבה תוכלו להשתמש על מנת ליצור לכם אחלה של אתר, שאותו תוכלו לקדם וגם לפרסם. 

אבל ל – וויקס ישנם מספר דברים שהם פחות טובים בהם.

לדוגמא הדומיין בוויקס עולה טיפה יותר מבשוק הרגיל, ולאחר שנה אם תרצו לחדש את הדומיין זה יעלה אפילו טיפה יותר. בנוסף, המערכת של וויקס עולה יחסית לא מעט כסף, כמובן שזה מאוד תלוי בגודל האתר שאותו תרצו לבנות. המחיר נגזר מכמה שטח אחסון תצטרכו, וגם מזה שאתם משתמשים בפלטפורמה שמפשטת עבורכם את תהליך בניית האתר לעסק.

במידה ותרצו לבנות בוויקס אתר חנות זה מתחיל טיפה להסתבך אבל עדיין יחסית די מובן. בנוסף, אתר חנות בוויקס כבר יעלה לכם טיפה יותר כסף לשנה. בכל מקרה, מערכת וויקס מספקת שטח אחסון טוב שנותן לאתר אבל בכל מקרה לא הייתי מעמיס יותר מידי על האחסון שלהם. זאת בגלל שהאתר יתחיל להיות יותר איטי 

אם ממש תרצו יש לוויקס שלל מדריכים שיעזרו לכם להניע את האתר שלכם בהתחלה !

בניית דפי נחיתה

הדרך השנייה לבנות אתר לעסק, היא להשתמש בפלטפורמות שונות לבניית דפי נחיתה. הרעיון מאחורי זה הוא שהאתר לא יהיה גדול. אז נכון, הוא לא יספק יותר מידי תוכן ללקוחות שלכם, אבל הוא כן יעשה את העבודה, במידה והעבודה שאתם צריכים היא הבאת לידים בלבד. זאת כי באתרים אלה בניית אתר המספק המון תוכן לא כזה אפשרי לכן לא מומלץ לנסות לבנות בהן אתר תדמית.

בנוסף, רוב האתרים האלה הם חינמיים אבל הלקוח שלכם יצפה בלא מעט פרסומות של אותם העסקים בגלל שאתם משתמשים בפלטפורמה החינמית של אותם אתרים . בכל מקרה דפי נחיתה הם שימושיים מאוד לכאלה המחפשים להרים קמפיין לידים מוצלח שיביא להם לידים חמים. 

אתרים לבניית דפי נחיתה –

 https://www.responder.co.il/

https://www.activetrail.co.il/

ראשי

בניית אתר לעסק ב - WordPress

המערכת האחרונה שאותה אנחנו נמליץ לכם היא וורדפרס , אבל את וורדפרס צריך להכיר ולדעת איך לעבוד עם המערכת מכיוון שהיא יכולה להיות די מסובכת, וכן נדרש ידע כללי לפני כן בעולם בניית האתרים. אבל, במידה והצלחתם ללמוד את המערכת אתם תגלו שהאופציות שלכם הן כמעט אינסופיות. 

זאת  כי תוכלו לבנות אתר תדמית, חנות או כל מה שתרצו לעשות. חשוב לציין ש WordPress היא מערכת הבניה אך אינה שטח האחסון. ולכן, אתם תצטרכו למצוא קודם כל שטח אחסון ורק לאחר מכן להתחיל לבנות את האתר שלכם בוורדפרס על ידי מספר תוספים נחמדים שיגרמו לאתר שלכם להיראות מדהים

אתר החברה – https://wordpress.com/

מאמרים נוספים בתחום

לפרטים נוספים

בקליק אין אנחנו בונים ומעצבים אתרים בהתאמה אישית

דילוג לתוכן