השירותים שלנו

בניית אתרים

כל ארגון ועסק שלא ביצע את הקפיצה לאונליין, כמעט כלא קיים. למעשה, שירותיו לא יהיו חשופים לציבור הרחב, הרווחים לעולם לא יהיו מקסימלים והוא יבזבז נתח ענק של לקוחות. לכן בניית אתר מקצועי, מותאם אישית לעסק שלך הוא הפתרון נכון ביותר! בחברתנו תמצאו מגוון רחב של חבילות בניית אתרים ,המטרה שלנו היא שהעסק שלכם פשוט ירוויח כמה שיותר.

השירותים שלנו
השירותים שלנו

קידום באינסטגרם

כיום אינסטגרם נחשבת כאחת מהרשתות הפופולריות בקרב כלל הגילאים ובמיוחד בישראל. ככזו אתם חייבים להשקיע לפחות חלק מתקציב הפרסום שלכם לטובת קמפיינים באינסטגרם. קליקאין מתמחה ביצירת אוטוריטה מיתוגית אשר תהפוך לך לנכס דיגיטלי שיישאר איתך שנים ויהפוך גולשים למעריצים וממליצים.

קידום בפייסבוק

מערכת הפרסום הממומנת בפייסבוק פועלת על פי מודל PPC (PAY PER CLICK) או על פי מודל לפי חשיפות למודעת הפרסום הממומנת שלכם, דבר המאפשר לכם לבדוק באופן דינמי את תוצאות הקמפיין הממומן בפייסבוק ולפעול לשיפור תוצאותיו בכל רגע נתון. יחד עם זאת, חשוב לציין שהקידום הממומן בפייסבוק הוא עולם שיווק דיגיטלי בפני עצמו והוא חייב להיות מנוהל על ידי מנהל סושיאל המתמחה בפייסבוק.

השירותים שלנו
השירותים שלנו

קידום בטיק טוק

בפלטפורמת TikTok על ידי יצירת תוכן וידאו וקידום ממומן של התוכן בפיד של משתמשים. עם למעלה ממיליארד משתמשים פעילים ברחבי העולם, פרסום ב-TikTok הפך לדרך מרכזית של עסקים להגיע לקהל הרלוונטי כדי לעורר מודעות למותג, מעורבות בתוכן, תנועה לאתר, לידים ומכירות.

ניהול סושיאל

נעזור לכם לספר ולהעביר לגולשים את הסיפור של המותג שלכם. אנחנו פועלים ברשתות החברתיות מאז הקמתן לפני יותר מעשור, ומעודכנים בטרנדים הכי חמים, הן בעולם יצירת התוכן ועד קידום ממומן של תכנים וקמפיינים. השילוב בין השניים יוביל את המותג שלכם לצמיחה.

השירותים שלנו
השירותים שלנו

קידום ממומן בגוגל

קליק אין מומחים ביצירת מודעות ובידול עסקי באמצעות טכניקות ייחודית המשלבת מקצועיות וייעלות לאורך כל הדרך בתהליך הקידום בגוגל. בחברתנו תמצאו מגוון רחב של חבילות פרסום ממומן בגוגל שמוכחות כעובדות המטרה שלנו היא שהעסק שלכם פשוט ירוויח כמה שיותר.

קידום אורגני בגוגל

לקליק אין יש שנים של ניסיון בקידום אורגני בגוגל (SEO) מבוסס על תוצאות של הגדלת התנועה, הלידים והמכירות באתר. לכן, תמצאו אצלנו מגוון רחב של חבילות קידום אורגני המוכחות כעובדות. המטרה שלנו היא שהעסק שלכם פשוט ירוויח כמה שיותר, ואנחנו מוכנים לעשות הכל על מנת שזה יקרה !

השירותים שלנו
דילוג לתוכן