עמוד נחיתה – איך בונים ?

למה צריך עמוד נחיתה ?

עמוד נחיתה | ת. עניינים

עמוד נחיתה איכותי הוא ללא ספק דבר שהעסק שלכם צריך. עמוד כזה יהיה תמיד הדבר הראשון שהמבקרים יראו כשיקליקו על המודעות מהקמפיין שלכם. זה אומר שהוא חייב להיות משכנע וקולע, לגרום להם להתעניין במוצר שלכם, ובסופו של דבר – למשוך לידים ולייצר המרות. תהליך בניית עמוד נחיתה איכותי הוא למעשה מאוד פשוט, ותוכלו אפילו לעשות את הכל.

ניסוח כותרת מושכת לעמוד הנחיתה

הכותרת תמיד תהיה הדבר הראשון שהמבקרים יראו בעמוד הנחיתה, ולפעמים היא אפילו תהיה הדבר היחיד שהם יצטרכו כדי להחליט אם הם מעוניינים בשירות או המוצר שלכם. הכותרת צריכה להיות קליטה ולומר בבירור את כל מה שיש לכם להציע, להכיל מילות מפתח אשר מקודמות בקמפיין שלכם.

כמו כן, תוכלו לנסות גם להשתמש בכותרת משנית, שתסייע להסביר יותר טוב את מטרת העמוד. במידה ואתם עדיין לא בטוחים איך להתחיל לבנות עמוד נחיתה, התייעצו עם חברה אשר מספקת שרותי בניית אתרים לעסקים . לחברות מסוג זה לרוב יש ניסיון בבניית עמודי נחיתה, ובעזרתם תוכלו לבנות עמוד מקצועי שיתאים לצרכים של העסק שלכם.

קופירייטינג ל - עמוד הנחיתה

אם עמוד הנחיתה שלכם אמור לקדם ספר, חוברת או כל מוצר שמהווה מקור תוכן כלשהו – לא יהיה צורך לכלול המון מידע אודותיו. לעומת זאת, אם עמוד הנחיתה אמור לקדם אירוע או סמינר, כאן כבר חשוב לפרט ככל האפשר, ולתת למבקרים את כל המידע החיוני (תאריך, שעה, מיקום, מרצים, וכד').

זכרו שמתן מידע מפורט וחיוני עבור המבקרים יסייע להניע אותם לבצע פעולה, וישכנע אותם להירשם לאירוע שלכם.

טופס פשוט לשימוש

עמוד נחיתה בעל טופס עם ריבוי שדות למילוי עלול להרתיע מבקרים, ולגרום להם לנטוש בלי לבצע אף פעולה. לעומת זאת, טופס עם כמות מינימלית של שדות למילוי אשר ידרשו רק מידע בסיסי ורלוונטי, ייראה הרבה יותר סימפטי. מספיק לבקש פרטים כגון שם, כתובת דוא"ל ותחום עניין, כך שתוכלו לאסוף מידע חיוני עליהם ולבנות את פרופיל המשתמש שלהם לשימוש עתידי.

מאמרים נוספים בתחום

לפרטים נוספים

בקליק אין אנחנו בונים ומעצבים אתרים בהתאמה אישית

דילוג לתוכן