קידום אתרים בחיפה – איך עושים ?

קידום אתרים בחיפה | תוכן עניינים

קידום אתרים בחיפה - מה זה ?

לעשות קידום אתרים בחיפה אומר לשפר את הנוכחות האינטרנטית של העסק שלכם בתוצאות מנועי החיפוש המקומי והאזורי. קרבה ורלוונטיות הם שני עמודי התווך של החיפוש המקומי. קידום אתרים מקומי מפעיל מגוון רחב של מאמצים טכניים ויצירתיים בכדי לשכנע את מנועי החיפוש שעסק מסויים צריך לבלוט יותר מאחרים כתשובה הכי רלוונטית למחפשים, היכן שהם נמצאים.

בין אם אתם בעלי עסק מקומי או משווקים, אחת הדרכים היעילות ביותר לחשוב על SEO בחיפה כסוג של שירות לקוחות, המבטיח שמחפשים מקוונים בקרבת מקום יכולים למצוא, לאהוב, להתחבר ולבחור את העסק המקומי שלכם.

מי מרוויח מקידום אתרים בצפון ומדוע?

קידום עורכי דין בחיפה

אם מעולם לא עשיתם קידום אתרים לעורכי דין, הנה סוד קטן. אחד היתרונות הגדולים ביותר של קידום אתרים בצפון עבור סוג לקוחות אלו זה שגוגל מציגה כפתור שיחה ישירות בתוצאות החיפוש המקומיות בטלפונים ניידים.

אז כאשר לקוח פוטנציאלי שולף את הטלפון שלו ועושה חיפוש אחר "עורך דין פלילי", הוא יראה תוצאות ממוקדות עבור המיקום הספציפי שלו.

כאשר נעשה נכון, קידום אתרים מקומי יעלה את עורך הדין לראש תוצאות החיפוש של אותו מיקום, והקריאה הדומיננטית לפעולה תהיה כפתור "התקשר אלינו".

הסיבה לכך שזה יתרון כל כך עצום היא שכל מי שעבר תאונה או שיש לו בעיה אחרת יהיה בטלפון בניסיון למצוא עורכי דין עכשיו ובאופן בהול. 

קידום מסעדות בחיפה

עסקים אלה משיגים את התועלת הגדולה ביותר משירות קידום אתרים בחיפה בגלל המיידיות של ביקורות הלקוחות וקבלת מידע על כתובות העסק בדפי התוצאות של מנועי החיפוש (SERPs). מיידיות המידע הזאת מובילה לקוחות פוטנציאליים ל – מסעדות במינימום זמן.

בנוסף, הוא מאפשר לאנשים לראות, בצורה יעילה למדי, את המסעדות המספקות את האוכל והשירות האיכותי ביותר באיזור.

מה השלבים ל- קידום אתרים בצפון?

כשזה מגיע לקידום אתרים בצפון, השלבי העבודה לא כל כך שונה מקידום אתרים אורגני רגיל. מחקר מילות מפתח, יצירת ושיווק התוכן, בניית קישורים ו – SEO לעמודים.  השוני היחידי שקיים הוא ש – כל הפעולות הללו יהיו בעלי מיקוד מקומי.

מה זאת אומרת ?

קחו דוגמא מהמאמר הזה. כפי שיכולתם לשים לב, ישנה חזרה על הביטויים "קידום אתרים בצפון" בדיוק בגלל הנקודה האחרונה. כי חשוב לנו שלא רק אנשים שמתעניינים בקידום אתרים יגיעו למאמר הזה (ולאתר שלנו) אלא בעיקר שאנשים המתעניינים בקידום אתרים בחיפה ובצפון יגיעו אליו.

זאת אומרת, שכל השלבים יהיו אותו הדבר (מחקרים, יצירת תוכן, שיווק התוכן ואנליטיקס) אך הם יהיו עם מיקוד לקהל המקומי (במקרה שלנו – "חיפה וצפון ישראל)

בניית קישורים מקומיים

כמו שאמרנו קידום אתרים מקומי הנו טיפה שונה כך גם תהליך בניית הקישורים שונה מקצת מקידום אתרים רגיל.

ראשית, עליכם לשקול את הנחיות גוגל למנהלי אתרים בנוגע לקישורים. מכיוון שלא תרצו שקניית הקישורים שלכם יגרמו לענישה מצד Google.

אם תבנו קישורים שמפרים את אחת מן ההנחיות של גוגל למנהלי אתרים, גוגל בסופו של דבר תזהה אותם. ויכול להיות שבעקבות כך, האתר כולו עלול להיעלם מתוצאות החיפוש האורגניות.

רעיונות לבניית קישורים מקומיים

בקידום אתרים מקומי, קיימות קטגוריות קישורים שונות המרכיבות פרופיל קישורים מקומי איכותי. אלו כוללים בין היתר:

  • רישום אתר העסק באינדקסים רלוונטים לנישה שלכם.
  • השארת תגובה או פוסט עם קישור לאתר העסק בפורומים אזוריים (כמו לדוגמא פורום צפון)
  • כתיבת מאמרי אורח אצל אתרים מקומיים. לדוגמה, שף חיפאי שכותב מתכון ( = מאמר אורח) באתר של כל בו חדשות חיפה .

קידום אתרים בחיפה - סיכום

להתמקם גבוה ב – SERPs יכול להיות קשה עבור עסקים. בייחוד אם הנכם עסק קטן ומשאבים מוגבלים.

בדיוק בגלל זה, קידום אתרים בצפון, או בכל מקום אחר שהעסק שלכם נמצא בו הוא –  קריטי להצלחת העסק. זאת מכיוון שאנשים מסתמכים יותר על מנועי חיפוש וביקורות מקוונות בכדי למצוא את מה שהם צריכים.

אז תתחילו להתקדם במעלה תוצאות החיפוש המקומיים של גוגל  על ידי אופטימיזציה לאתר, יצירת ושיווק תוכן אזורי רלוונטי ונגיש, בניית קישורים באתרים מקומיים והרווחת ביקורות.

דרך נוספת לעשות קידום אתרים הוא על ידי יצירת קשרים עם עסקים מקומיים רלוונטיים אחרים, השתתפות באירועים קהילתיים והצטרפות לארגונים מקומיים.

מאמרים נוספים בתחום

לפרטים נוספים

בקליק אין אנחנו בונים ומעצבים אתרים בהתאמה אישית

דילוג לתוכן