קידום ממומן בגוגל

גם האתר שלך יכול להתקדם ולהיות מקום ראשון בדף גוגל!
 
קליק אין מומחים ביצירת מודעות ובידול עסקי באמצעות טכניקות ייחודית המשלבת מקצועיות וייעלות לאורך כל הדרך בתהליך הקידום בגוגל.

בחברתנו תמצאו מגוון רחב של חבילות פרסום ממומן בגוגל שמוכחות כעובדות המטרה שלנו היא שהעסק שלכם פשוט ירוויח כמה שיותר! ואנחנו מוכנים לעשות הכל על מנת שזה יקרה!

PPC – ראשי תיבות של PAY PER CLICK, הוא מודל פרסום שמתבסס על תשלום עבור הקלקה על מודעה. 

אתרים ומנועי חיפוש מציעים לנו את האפשרות להופיע (כמעט) בכל מקום אשר נרצה! בין אם מדובר במודעה שתוצג לאחר שמחפשים ביטוי מסויים בגוגל או במודעה שתוצג לקהל היעד הרלוונטי אלינו ברשתות החברתיות, במידה וגולש יקליק על מודעה שלנו, נשלם סכום מסויים עבור אותה הקלקה.

מחיר הקליק נקבע על ידי ניהול ״מכרז״ שמתנהל מאחורי הקלעים, בתחילת כל פרוייקט נגדיר תקציב חודשי שיקנה לנו כמות קליקים מסויימת – כמה קליקים נדרשים לקבלת פנייה או רכישה באתר? איפה להציג את המודעות שלכם ומה לכתוב בהן? תשאירו את זה לנו.

למה לעשות קידום ממומן?

מודל פרסום ממומן (PPC) מאפשר לנו להחשף במקומות שהכי טובים לנו ולהביא כמויות גדולות של מכירות או לידים בתקופת זמן קצרה מאוד.

ניהול קמפיינים ממומנים בגוגל ובפייסבוק יאפשר לכם להחשף באופן מיידי במקומות הכי מדוייקים עבורכם, לשפר את מיתוג ומיצוב העסק ולנהל משפך שיווקי מסודר אשר בניהול נכון יכול להפוך ל״מכונת לידים״ שתגדיל משמעותית את המכירות בעסק

קידום ממומן בגוגל | Click In 360

הגדלת החשיפה של המותג

קידום ממומן מאפשר לנו לתפוס מקום גבוה במנועי החיפוש או ברשתות החברתיות גם אם אנחנו עדיין לא מותג חזק בשוק, ובשיווק נראות היא הצעד הראשון.

גדילה מיידית בתזרים העסק

באמצעות קידום ממומן תוכלו להופיע באופן מיידי בשטחים המבוקשים ביותר ברשת, בדיוק לאנשים שמחפשים את השירות שלכם, תקבלו פניות כבר מהחודש הראשון והכסף החדש לא יאחר להגיע.

חדירה מיידית לשווקים חדשים

רוצים להשיק שירות חדש?
לפנות קהל שעד היום לא נחשפתם אליו?
עם קידום ממומן תוכלו להופיע באופן מיידי לקהל שמחפש את השירותים החדשים שפיתחתם.

קידום ממומן בגוגל: הדרך להשגת תוצאות מיוחדות בשיווק מקוון

בתקופה הנוכחית, בה הפלטפורמות המקוונות משתנות ומתפתחות, קידום ממומן בגוגל עומד כמוסר השיווק המהפכני. במאמר הזה, נעמיק בגישות, בטכניקות וביתרונות שבקידום ממומן בגוגל – כלי שהופך לגורם מרכזי בהשגת תוצאות מיוחדות במסגרת המתחרה של עולם האינטרנט.

פרסום ממומן בגוגל: פתרון ממומן ויעיל

קידום ממומן בגוגל הוא האמצעי האולטימטיבי להשגת תוצאות מיוחדות. הכלי הזה מאפשר לך לגוון את ההופעה של העסק שלך בעמודי התוצאות הראשיים של גוגל לפי תגובות המשתמשים ולהוציא את המרב מהסיכויים שמציע האינטרנט.

יתרונות שבקידום ממומן בגוגל

 

  • יעילות ניכרת: עם קידום ממומן, תוכל להשיג תוצאות מרשימות ומהירות.

 

  • ייעודיות מדויקת: בחירת הקהל הנכון תגרום להגעה לגולשים שממועדים לשירותיך.

 

  • ניהול יעיל: הכלי מאפשר לך לנהל את תקציב הפרסום באופן מדויק ויעיל.

 

  • ניתוח נתונים: הכלי מספק נתונים ומידע אצלינו על התפקוד של הקמפיינים, כך שניתן לשדרג ולהתאים את האסטרטגיה.
דילוג לתוכן