fbpx

קליק אין – קידום ובניית אתרים לעסקים

טיפ איפה כדי לקדם את העסק שלך

איפה כדי לקדם את העסק שלך ?

איפה כדי לקדם את העסק שלך זאת שאלה שרוב בעלי העסקים הקטנים ממשיכים לשאול את עצמם מידי שנה .

השאלה הזאת מאוד מסובכת ומאוד תלויה באופי של העסק שלך  ולכן יצרנו מדריך זה כדי לעזור כם להחליט איפה כדי לכם לקדם את העסק שלכם .

ברחבי האינטרנט קיים מגוון גדול של מקומות פרסום בין אם זה פייסבוק אינסטגרם גוגל יוטיוב וכו . כל אחד מהאפיקים הוא מעולה לקידום במידה וקלעתה בול למקום עליו אתה שייך. במידה ולא קלאתה את/ה יכולים למצוא את עצמכם משקיעים כסף רב ללא תוצאות בכלל .וכאן אנחנו נכנסים לתמונה ועוזרים לכם למצוא את האפיק הטוב ביותר שכדי לכם להתחיל לקדם בו את העסק שלכם .

קליק אין - איפה כדי לקדם את העסק שלכם

בראש ובראשונה יש לנו את פייסבוק מקום מעולה לקדם את העסק שלכם למתג אותו ולייצר לידים שיגיעו באופן שוטף ויגידו לכם את ההכנסות , אבל פיסיבוק לא מתאים לכולם וצריך לדעת איך לקדם שם את העסק שלכם אחרת פייסבוק ניהיה משאבת כסף ועלולה לגמור לכם את כל התקציב בזמן קצר וללא תוצאות בכלל   .

את פייסבוק אנחנו ממליצים לעסקים שעובדים לפי מכירה טלפונית. בפייסבוק ניתן לייצר אחלה של לידים על ידי קמפיין לידים מקצועי ומדוייק שיכול לספק לכם בתקציב נמוך של 30-100 שח ליום. כמות מאוד יפה של לידים ולקוחות מתעניינים לעסק שלכם. קמפיין ליידים עובד לפי סידרות מדועות רספונסטיביות שגורמות למשתמש קצה להבחין במודעה שלכם להתעניין בשרות ולהשאיר לכם פרטים , ובכך אתם יכולים לחזור ללקוח ולהציע לו את השרות שלכם .

פיסיבוק עובד גם נהדר עם חנויות דיגיטליות. אך בשביל זה אתם צריכים חנות איכותית וגישה למאחורי הקלאים של האתר שלכם. על מנת להטמיע בו את הפיקסל של פייסבוק ובכך לעקוב באופן מדוייק אחר ההזמנות הרכישות ההוספות לעגלה וכו . ובכך פיסיבוק נותן לכם כמה דברים הראשון הוא כמובן מעקב אחר הצלחת הקמפיין שלכם ברמה שתדעו כמה כסף שילמתם לכל רכישה בפייסבוק . והדבר השני ביכולת שלכם להמשיך לרדוף אחרי הלקוחות שכבר התעניינו במוצר מסויים (רימרקטינג ) האפשרות השניה עם הזמן ניהיית ההכנסה העיקרית שלכם מהפיסיבוק כי לאחר שלקוח קצה .נתקבל בפרסום של המוצר שלכם מספר פעמים בפייסבוק אחוז האפשרות שהוא ירכש את המוצר הולכת וגדלה עד לרגע קניית המוצר שלכם .

דברים שאנחנו לא מציעים לפרסם בפייסבוק הם עסקים שעובדים לפי קראיות לדוגמא מנעולן . במידה ואתה מנעולן שעובד לפי קריאה מידיית פייסבוק הוא לא המקום בשבילך , ובכללי כל נותני השרות המיידים שמנסים להשקיע בפיסיבוק מתבקשים להפסיק מייד כי פשוט חבל על הכסף שלכם אתם לא תקבלו החזר הוגן על ההשקעה שתשקיעו בפיסיבוק .

זה הזמן לקחת את העסק שלכם ביידים ! השאירו פרטים ותוך מספר דקות נתקשר לדסקס

אינסטגרם הוא גוף נוסף של חברת פיייסבוק ולכן מקושר לפיסיבוק כמעט בכל מובן , כאשר בונים קמפיין בפיסיבוק ניתן לפרסם את המודעות גם באינסטגרם  ובכך לזכות בעוד חשיפה , אך לא תמיד כדי הדבר,

פרסום באינסטגרם הוא מאוד מוחשי ,שלא כמו פיסיבוק ששם נמצאים אנשים קצת יותר בוגרים ורציניים באינסטגרם נמצאים רוב הדור החדש ואף יותר ממנו , כמות התפוצה באינסטגרם היא הרבה יותר גבוהה מהפיייסבוק ומתאימה לאופי מסויים של עסקים , במידה והאינסטגרם הוא משהוא שמתאים לעסק שלך אז זכיתם כי סביר להניח שתזכו בהרבה עבודה דרכו ,

פרסום באינסטגרם מומלץ מאוד לעסקים ויזואלים ומוחשיים. כמו מאמני כושר מסעדות ואו כל סוג אחר של אוכל ודברים בסגנון הזה . אפילו מספיק שיש לכם מוצר שמגרה את העיין וזה כבר נהדר לאינסטגרם .אינסטגרם בעיקרו מתבסס על תמונות יפות ולא על תוכן עשיר , ולכן עסקים כמו חברת תרגום ואו רועה חשבון לא ירוויחו יותר מידי מאינסטגרם כי התמונות שאותם הם יפרסמו פשוט לא יהיו “סקסיות ” ובכך לא יימשכו מספיק קהל מהאינסטגרם שיהיה מוכן להשתמש בשירותים שלהם .

כמו פייסבוק אינסטגרם גם משתמש במערכת קידומים מאוד מדוייקת ובכך מאפשרת לכם כבעלי העסקים להגיע במדוייק לקהל שאותו אתם מחפשים לדוגמא מסעדה בירשוליים תרצה לקדם בעיקר לאזור שלה וכך לדייק יותר את האפקטיביות של הקהל שאותו אנחנו נמקד .

בנוסף גם חניות אינטרנטיות שמוכרות דברים מוחשיים ושביזואלית ניראים טוב ומגרים את העיין גם יצליחו להרוויח מפרסום באינסטגרם.

לסיכום אינסטגרם פלטפורמה נהדרת לקידום ופרסום העסק שלכם במידה ואתם מתאימים לשם , ייתרון גדול שבתקציב לא גבוהה בכלל אפשרי להגיע לתוצאות מדהימות ולזכות ברווחים מאוד יפם בתווך יחסית קצר ,.

לחץ כאן למעבר לחבילות קידום בפייסבוק / אינסטגרם שלנו ..

גוגל הוא המנוע חיפוש החזק ביותר בעולם נכון להיות וכמו כן גם מערכת הפרסומות שלו גוגל אדס ,

בגוגל קיים מגוון רחב של אפשרויות פרסום העסק אבל הטובה ביותר לפי דעתתנו היא קטגוריית מנוע החיפוש של גוגל אשר נותנת  לעסק שלך לקפוץ במודעות הראשונות ( לרוב ) על ידי קמפיין שמתבסס במילות חיפוש של לקוחות קצה .  בניית קמפיין בגוגל צריך להיות מדוייקת להפליא על מנת שהאתר שלכם באמת יקפוץ בתוצאות הראשונות כי אם תקפצו בדף השני זה כבר לא יהיה רלוונטי בכלל . החיסרון העיקרי של גוגל הוא שאתם חייבים אתר אינטרנט על מנת לפרסם את העסק שלכם בגוגל , לא חייב אתר גדול , גם דף נחיתה ואו מיני סייט יספק את הצרכים שלכם מבחינת גוגל ,

פרסום בגוגל עובד על תוצאות מיידיות ולא חשיפה ממושכת כמו אינסטגרם ופייסבוק , הרעיון באינסטגרם הוא תשלום לפי קליק ולא לפי חשיפה , מה שזה אומר שברגע שהפעלתה קמפיין כל קליק מראה על כניסה לאתר ובמידה והייה שיחה ואו פניה מאותו הלקוח אזי הוא לקוח פוטנציאלי מאוד , הרעיון הוא לצוד את הלקוחות שבידיוק מחפשים את הסוג עסק שלך , לדוגמא “מנעולן בחיפה” ברגע שמשהוא רשם את צמד מילים אלה בגוגל הוא קניראה צריך מנעולן במיידיתי בחיפה ובכך הלקוח קצה שמגיע מגוגל לרוב הרבה יותר איכותי מלקוח שהגיע מאפיק פרסום אחר , פרסום בגוגל לרוב הוא פרסום יקר יותר משאר האפיקים ( לרוב ) בגלל העלויות הגבוהות בתחומים מסויימים אך כמובן תמיד יש יוצא מן הכלל  .

גוגלמומלץ מאוד לנתוני השרות המיידי כמו מוסכים מנעולנים ואו כל סוג עסק כזה או אחר של נותני שרות מיידים  , בכללי גוגל עוזר לעסק להתרומם מ 0 ל 100 בגלל המיידיות שבקידום .

לחץ כאן למעבר לחבילות קידום בגוגל שלנו 

זה הזמן לקחת את העסק שלכם ביידים ! השאירו פרטים ותוך מספר דקות נתקשר לדסקס

קידום בפיסבוק

קידום בפייסבוק הוא אחד הדברים שרוב בעלי העסקים בארץ צריכים , גם אם לא בתשלום לקידום אבל פייסבוק כל עסק צריך על מנת לעבוד בצורה משוטפת ברשתות החברתיות , בעל העסק צריך לדעת להתנהל נכון בדף העיסקי שלו בצורה הטובה ביותר אני לא מדבר על קידום העסק עדיין אלה רק על התנהלות פייסבוק נכונה על מנת לשמור את הלקוחות הקיימים שלכם קרוב קרוב ,

לפייסבוק יש מספר ייתרונות בכל מה שקשור לקידום ולתקציב  , מקדם טוב צריך לדעת קודם כל האם העסק מתאים באופי שלו לקידום מסיבי אגרסיבי בפייסבוק ורק לאחר מכן להתחיל לשקול האם להכניס כספים לפייסבוק , הרי בסופו של יום כולנו רוצים לקבל עוד עבודה לעסק שלנו ובשביל זה אנחנו מוכנים לנסות את הכל ,

בקידום בפייסבוק יש אינסוף דרכים שונות ומגוונות לקידום העסק שלכם, לדוגמא במידה ואתם בעלי אתר מכירות אינטרנטי / חנות ואתם מעוניינים להתחיל למכור און ליין הדבר הראשון שתצטרכו לעשות מלבד בניית האתר כמובן הוא להכין את הפיסיבוק שלכם למכירת מוצרים באופן אגרסיבי , הרי מי לא רוצה לקום בבוקר ושיהיה לו במייל 4-6 הזמנות חדשות ככה סיפתח של יום ?!  אז כאן נכנס הקידום בפייסבוק .

אני אישית תמיד ממליץ לפרסם בפייסבוק רק במידה ויש לכם אתר חנות ואו ברצונכם להשיג לידים לצורך המשך מכירה . מעבר לזה פייסבוק כניאה יגמור לכם את הכסף ללא מתן תוצאות טובות   . אבל במידה וכן יש לכם אחד מהדברים אזי הגעתם למקום הנככון מכאן הבחירה היא ביידים שלכם !.

זה הזמן לקחת את העסק שלכם ביידים ! השאירו פרטים ותוך מספר דקות נתקשר לדסקס

נהנה ? תנסה עוד תכנים באתר שלנו !

קמפיין לידים

כל המידע שצריך על קמפיין לידים קמפיין לידים נועד להשיג לידים חמים לעסקים שונים שנעשה בפייסבוק ובאינסטגרם . מזה לידים חמים ? אלו לידים מתעניינים

קרא עוד »

קידום גוגל

קידום בגוגל קידום בגוגל תמיד היה ותמיד יהיה אפיק נהדר לפרסום , היכולות של גוגל לתת לך בוסט לעסק הן לא פחות ממדהימות ובעיקר מיידיות

קרא עוד »

מה המטרה של קידום אורגני?

קידום אורגני מטרה ויתרונות בענף השיווק המשתנה של ימינו, יש המון אסטרטגיות שיווק שונות. שניים מסוגי השיווק הגדולים ביותר הם שיווק אורגני ושיווק בתשלום. לשתי

קרא עוד »

זה הזמן לקחת את העסק שלכם ביידים ! השאירו פרטים ותוך מספר דקות נתקשר לדסקס